1. Bu site cookie dediğimiz çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerez kullanımını kabul etmelisiniz. Detaylar...
  2. SMS Provider değişimi sonrası SMS Aktivasyon sistemimizi yeniden aktif hale getirdik.
    Notu Kapat

(XenTurk) SMS Activation System - Satın alma kuralları

Discussion in '[XenTurk] SMS Activation System for XenForo' started by zbahadir, 21 Ağu 2015.

1. zbahadir

zbahadir Yönetici Administrator

SMS aktivasyon uygulamamız her türlü XenForo tabanlı sitede kullanılabilir.
    İçerik olarak bir sınırlama yoktur.

Satın alma seçenekleri:

Kalıcı olarak satın alma fiyatı 100$
    1. Kalıcı satın alma durumunda kullanıcı uygulamayı ömür boyunca kullanabilir.
    2. Güncellemeleri ücretsiz alır.
    3. Ek özellik isteğinde bulunabilir ve bu istekler imkan dahilinde yapılır.
    4. Domain değiştirme hakkı olur.

Yıllık satın alma fiyatı 50$
    1. Bu satın alma türünde kullanıcı ürünü bir yıl boyunca güncellemeler dahil kullanabilir
    2. Süre bitiminde dilerse 30$ ödeyerek bir yıl daha güncellemeler dahil kullanmaya devam edebilir. Bu her yıl güncellediği taktirde geçerli olur.
    3. Aktif lisans dahilinde domain değiştirme imkanı var.

Yıllık güncelleme fiyatı 30$
    1. Yıllık satın alımlarda ürün süresi bitiminde kullanılamaz. Tekrar aktif hale getirilmesi için yıllık destek paketini yani güncelleme alması gerekir

Kullanım süresi dolması durumunda ne olur?
    Ürün kullanım süreli alınırsa ve kullanım süresi dolarsa pasif duruma getirildiğinde normal üyelik sistemi aktif olur.

Kısıtlamalar.
    1. Ürün IonCube ile domaine bağlı olarak şifrelenir.
    2. Kayıtlı olduğu domain dışında başka domainlerde kullanılamaz.
    3. Yıllık alındığı taktirde süre dolumunda güncelleme satın alınana kadar ürün kullanılamaz.

2. hacamat

hacamat New Member SMS Activated Registered User

Hocam dolar uçtu gitti. Yerli yazılımcıları destekleyelim diye düşünüyoruz fakat fiyatlarınız ve satış yönteminiz çok uçuk.

Kolay gelsin.

3. zbahadir

Maalesef sunucu ve benzeri hizmetleri bende dövizle ödüyorum. Onların fiyatları da uçtu. Git bir tema almaya kalk o da dövizle. Lisans paraları dövizle.

4. hacamat

Hocam etme eyleme forum için hosting hizmeti alıyorsun. Yılda ödeyeceğin para en çok 50 usd dir. Ben aynı zamanda hosting işi yapıyorum. 2000 uyeli forumum var özel sunucu almaya bile gerek yok.. Fiyatı makul bişey yaparsan daha çok kişiye hitap edersin. Pazarlama stratejisi ben açıkçası giderim özel yazdıırm o paraya yine de almam.

Güzel bir çalışma yapmışsın eline sağlık. Fakat strateji yanlış hocam. Bu şeye benziyor otogarlarda suyu 2 TL ye satmaya benziyor mecbur alacaklar. Gider az dışardan marketten alırım 50 kuruşa.

Türkler böyledir.

Ayrıca hiç bir xenforo eklentisini 100 USd ye hemde yıllık görmedim ben bende aldım yurt dışından elbette.

MySimS3k® likes this.
  5. hacamat

Yıllıktan kastım benim aldığım modullerde guncelleme çıktımı sitesinden gidip yenisini indiriyorum. yeni ucret vermiyorum mantığı.

6. zbahadir

Ben hosting kullanmıyorum siz kullanıyorsanız o sizin tercihiniz kaldı ki satın almak zorunda değilsiniz. O kadar yazı döşemişsiniz anlayamadım sıkıntı nedir? Pahalı buluyorsanız almazsınız. Kimseye de zorla satmıyoruz. Neden pahalı olduğunu bir kullanıcı olarak anlamanız zor. Onu uygulamayı yazanlar ve geceli gündüzlü hizmet verenler bilir.

7. hacamat

Hocam ben eleştiri yapmıyorum size öneri yapıyorum. Ki bu bir nevi tecrübe aktarımıdır. benzer bir modülü bir arkadaşıma ücretsiz olarak yaptırıp entegre edebilirim. Arkadaşımı yormamak için bakınıyorum sadece.

Yazılımcılığın ne olduğunu, hizmetin ne olduğunu iyi bilirim 2005 yılından bu yana bu sektörün içindeyim.

Size kolay gelsin.

8. zbahadir

Arkadaşını yormamak için burada beni yoruyorsun. :) Bir arkadaşına bedava yaptırabilecek olsaydın bana bu kadar yorum yapmazdın. Ben 1995 yılından beri bu sektördeyim. Ama yeni yeni öğreniyorum artık cahilliğime verirsiniz.

9. hacamat

Brkaç gün sonnra atarım hocam modulu yabancı bi modul buldum. Api entegre edip kullanacağım ve ücretsiz veya sizin fiyatın dibine yayınlarım :) bekleyin.

10. zbahadir

Ben neden bekleyeyim ki size lazım olan bir şey. Ben parasında değilim hatta ücretsiz verdiğim bir sürü yer var. İsterseniz bedavaya verin ben satmasam da olur. Kusura bakmazsanız konu çok kirlendi sonra bu gereksiz mesajları sileceğim. Haberiniz olsun. Kişisel almayın lütfen.

11. Kasper

Kasper New Member SMS Activated Registered User

zbahadir likes this.
  12. Hiddenking

Hiddenking New Member Registered User

Hocam merhaba eğer fiyat konusunda daha makul fiyatlarla inme imkanınız varsa satın almak isterim.

13. zbahadir

Özel mesajla yanıtladım.

Bu Sayfayı Paylaş